Menu Zavrieť

Nadčasové a moderné kompozitné okná ARTEVO do Vašej stavby

NOVINKA na trhu nový kompozitné okná ARTEVO

Revolučný materiál RAU-FIPRO X

Výkon a stabilita

Do popredia sa dostáva štíhlosť profilov, veľkorozmerové presklené plochy, farebnosť a špičkové povrchové úpravy. V súlade s týmto trendom a prvoradou potrebou zachovať funkčnosť a tepelno izolačné vlastnosti okna sa snažíme čo najlepšie vyhovieť víziám architektov a staviteľov.

ARTEVO bolo vyvinuté tak, aby predstavovalo to najlepšie, čo dnes môžeme od moderného okna očakávať.  Kompozitný materiál, nová konštrukcia s novo navrhnutým usporiadaním vnútorných komôr majú pozitívny vplyv na jednoznačne najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti systému. 

Sklenené vlákna spevňujú štruktúru profilu a zvyšujú jeho torznú tuhosť, znižujú zmrašťovanie a zabezpečujú rozmerovú stabilitu za všetkých podmienok vrátane vysokých teplôt, ktorým sú okenné systémy vystavené. Preto bude jednoduché riešiť väčšie okenné systémy bez výstuh. Úplnou novinkou je inovatívna technológia, ktorá namiesto klasického termomodulu využíva špeciálnu LowE fóliu, ktorú možno integrovať do vnútornej komory profilu. E v tomto prípade znamená emisivitu.

Tepelno-izolačné vlastnosti

ARTEVO sa môže pochváliť hodnotou súčiniteľu prechodu tepla profilu až  Uf = 0,83 W/m2K, za čo si samozrejme zaslúži plnú certifikáciu pre všetky nízkoenergetické a najmä pasívne domy. ARTEVO Poskytne technicky a užívateľsky prívetivý systém na špičkovej úrovni, ale za prijateľnejšiu cenu v porovnaní s hliníkovými oknami. 

REHAU ARTEVO

Ekológia kompozitných okien ARTEVO

Ako pri všetkých našich produktoch REHAU aj pri výbere systému Rehau ARTEVO do nášho portfólia sme mysleli na ekológiu  Obsah recyklovaného materiálu v profile je 40 až 75 % v závislosti od viacerých faktorov, napríklad od veľkosti profilu.