Menu Zavrieť

Elegantný a moderný HS Portál GENEO

HS PORTAL Rehau Geneo

HS PORTAL REHAU GENEO

Systém zdvižno posuvných dverí GENEO zo špičkového materiálu RAU-FIPRO spája veľkoplošnú architektúru skla s najlepšou energetickou hospodárnosťou a s ďalšími výhodami ako je zvuková ochrana, ochrana proti vlámaniu a komfort. 

  • vysoká stabilita vďaka špeciálnym materiálom RAU-FIPRO,
  • ľahké ovládanie zaručuje optimálne odladený systém tesnenia, ktorý zároveň chráni pred prievanom a tepelnými stratami,
  • bezbariérový prechod na balkón, terasu, alebo do záhrady.

Podrobné informácie:

  • Konštrukčná hĺbka rám 203 mm/ krídlo 86 mm
  • 5 komorový systém
  • Maximálna celková hmotnosť krídla: 400kg
  • Maximálna hrúbka zasklenia: 53 mm

Kovanie SIEGENIA v plastových zdvižno-posuvných dverách

Vďaka desiatkam rokov trvajúcemu rozvoju je technológia posuvného kovania so zdvihom od firmy SIEGENIA tak vyspelá, že i krídla s hmotnosťou do 400 kg je možné bezpečne, komfortne a jednoducho ovládať. Okrem toho umožňuje nová technológia PORTAL HS realizovať až 19 m široké presklenie s 12 m širokým presklením.
Sériovo dodávané so špárovým vetraním, ktoré zabezpečuje optimálnu výmenu vzduchu v miestnosti.

Bezbariérový prah

Bezbarierový prah SIEGENIA HS PORTAL

Absolútna bezbariérovosť HS Portalov SIEGENIA
je možné dosiahnuť vďaka dodatočného nášľapnému profilu vysokému 19 mm. Prechod je tak plynulý a bezbariérový a navyše sa zlepšuje tepelná izolácia. Spĺňa tak i vysoké nároky na úsporu nákladov a komfort bývania.

Sortiment kľučie

Sortiment kľučiek SIEGENIA HS PORTAL

Pre dokonalé farebné stvárnenie posuvných dverí je k dispozícii rozsiahla paleta farieb kľučiek a krytiek kovania. V ponuke je široký sortiment kľučiek: štandardné jednostrané kľučky, kľučky s otvorom pre cylindrickú vložku a obojstranné kľučky pre ovládanie aj z exteriérovej strany.

Hákový zámok

Hákový zámok SIEGENIA HS PORTAL

Až tri háčikové skrutky s integrovanou blokovacou funkciou zabezpečujú účinné prvotriedne tesnenie a vysokú odolnosť proti vlámaniu až do RC2. Pri otvorení úplne zapadnú a jemne a bez opotrebovania prechádzajú cez uzatváracie valce do rámu a znižujú zaťaženie prevodového stupňa.