Menu Zavrieť

Moderné plastové okná a dvere do Vašej stavby

Ponuka plastových okien

Plastové okná REHAU sú Inovatívne. Bezpečné. S dlhou životnosťou – to sú profilové systémy REHAU. A tak individuálne ako Vaše požiadavky. Či už tepelná izolácia, ochrana pred vlámaním alebo hlukom – naše plastové okná REHAU sa prispôsobia Vašim osobným potrebám. U všetkých variánt vyhotovenia máte pri konfigurácii slobodu výberu: od klasickej bielej cez prirodzený vzhľad dreva až po krikľavé farby jedného odtieňa. Ponúkame a vyrábame plastové okná s rôznou kombináciou profilov, zasklenia a kovania.

Plastové okná deceuninck Elegant má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a vďaka recyklovanému jadru. EcoPowerCore predstavuje ekologicky praktickú alternatívu k hliníkovým oknám. Elegant presvedčí aj svojím dizajnom, navyše sa vyznačuje vynikajúcou hodnotou tepelnej izolácie Uf = 0,93 W/m2K. So stavebnou hĺbkou 76 mm spĺňa tento systém akékoľvek požiadavky – tak pre novostavby, ako aj pre renovácie. 

Plastové okná ALUPLAST. Aluplast používa ako stabilizačné prvky do PVC moderné materiály. Plastové okná Aluplast spájajú najmodernejšiu techniku okien s najvyšším komfortom bývania. Pevnosť krídiel je zabezpečovaná stabilnými, špeciálne tvarovanými výstužami, prípadne samotným sklom, ktoré je v niektorých variantoch vlepené do krídla okna.

Okná PREMIUM

Uw=0,73W/m2K 

deceuninck elegant 76

Deceuninck ELEGEANT 76 predsadené krídlo, vzhľad hliníkového okná. Viac o systéme deceuninck 

Uw=0,73W/m2K 

Deceuninck ELEGANT rovné krídlo. Vysoko tepelno-izlačný profil so svojou stavebnou hlbkou 76mm. Viac o systémoch deceunick

Uw=0,76W/m2K 

Najnovší profilový systém Rehau Synego so svojou stavebnou hĺbkou 80 mm. Viac o plastových oknách Synego 80…

Uw=0,76W/m2K 

Vysoko tepelno-izolačný profil Rehau Synego 80 s hliníkovým dizajnom Viac o plastových oknách Synego 80…

Okná ECONOMY / ŠTANDART

ALUPLAST
NEO MD 76

Uw=0,81W/m2K 

ALUPLAST
IDEAL 8000

Uw=0,77W/m2K 

deceuninck
VISION 76

Uw=0,8-1,1W/m2K 

deceuninck vision 76

deceuninck VISION 76

viac o systéme deceuninck vision 76

REHAU
EuroDesign 70

Uw=0,9-1,2W/m2K 

rehau euro 70

REHAU ED 70

viac o systéme rehau ed 70

Návrh a výber farebného prevedenia plastových okien

Uskutočnite s plastovými oknámi Vaše osobné dizajnové predstavy: Žiarivá biela, teplé dekory dreva so štruktúrovanými povrchmi alebo trendové farby jedného odtieňa. Vyberte si odtieň Vaších plastových okien spomedzi viac ako 220 dekorov presne tú Vašu farbu. Vzhľad si môžete vybrať samostatne pre vnútornú a vonkajšiu stranu. Napríklad zvonka antracit a zvnútra klasickú bielu.

Malý prehľad farebných možnosti

Rehau farebné prevedenie okien