Menu Zavrieť

Ponuka plastových okien REHAU

Ponuka plastových okien REHAU

Plastové okná REHAU sú Inovatívne. Bezpečné. S dlhou životnosťou – to sú profilové systémy REHAU. A tak individuálne ako Vaše požiadavky. Či už tepelná izolácia, ochrana pred vlámaním alebo hlukom – naše plastové okná REHAU sa prispôsobia Vašim osobným potrebám. U všetkých variánt vyhotovenia máte pri konfigurácii slobodu výberu: od klasickej bielej cez prirodzený vzhľad dreva až po krikľavé farby jedného odtieňa. Ponúkame a vyrábame plastové okná s rôznou kombináciou profilov, zasklenia a kovania.

Štandartne dodavané izolačné trojsklá Climatop XN (44mm), Ug=0,6 W/(m2k) a s možnosťou dodania skrytého kovania.

Plnovystužený okenný profil
zo špičkového materiálu RAU-FIPRO X. Stavebná hĺbka 86 mm. Viac o plastových oknách Geneo 86 …

Plnovystužený profil profil zo špičkového materiálu RAU-FIPRO X s dodatočnými termomodulmi. Viac o plastových oknách Geneo PHZ 86 …

Najnovší profilový systém Rehau Synego so svojou stavebnou hĺbkou 80 mm. Viac o plastových oknách Synego 80…

Vysoko tepelno-izolačný profil Rehau Synego 80 s hliníkovým dizajnom Viac o plastových oknách Synego 80…

Návrh a výber farebného prevedenia plastových okien REHAU

Uskutočnite s plastovými oknámi REHAU Geneo 86, Geneo PHZ 86 , Synego 80 Vaše osobné dizajnové predstavy: Žiarivá biela, teplé dekory dreva so štruktúrovanými povrchmi alebo trendové farby jedného odtieňa.

Vyberte si odtieň Vaších plastových okien spomedzi viac ako 220 dekorov presne tú Vašu farbu. Vzhľad si môžete vybrať samostatne pre vnútornú a vonkajšiu stranu. Napríklad zvonka antracit a zvnútra klasickú bielu.

Malý prehľad farieb:

Rehau farebné prevedenie okien