Menu Zavrieť

Nadčasové kompozitné okná a dvere do Vašej novostavby

Kompozitné okná REHAU GENEO a ARTEVO

Vďaka materiálu RAU-FIPRO X možno funkčne a bezpečne realizovať výšky do 2,80m. Bez nutnosti dodatočných svetlíkov. Výsledkom je ešte viac prirodzeného svetla. Väčšia architektonická sloboda pre jedinečný pocit pohody. Mimoriadne úzke profily a pohľadové výšky navyše zväčšujú sklenené plochy. Rozmery okien GENEO a ARTEVO z materiálu RAU-FIPRO X sa dostali až na úroveň veľkosti hliníkových profilov.

Vnútorný priestor v okennom ráme GENEO a ARTEVO pri absencii oceľovej výstuhy je možné účelne využiť. Rám a krídlo, ktoré nemusia byť do určitého rozmeru armovaný. Môže byť dodatočne vybavený tzv. termomodulmi, ktoré významne vylepšia jeho tepelnoizolačné vlastnosti. Takto zostavené okná sú potom ideálnou voľbou pre pasívne domy. Súčiniteľ prechodu tepla celého okna (UW) môže dosahovať hodnotu až 0,6 W/m2K.

Kompozitné okná Rehau Geneo sú špičkové plastové okná, ktoré spĺňajú tie najvyššie energetické a užívateľské požiadavky. V našom portfóliu produktov z kompozitu ponúkame aj okná PHZ, ktoré sú tou najlepšou voľbou pre pasívnu stavbu. Samozrejme nesmú chýbať posuvné dvere – či už zdvižno-posuvné alebo posuvno-sklopné.

Novinka: Rehau ARTEVO je kompozitný plast ale ponúka eleganciu hliníkových systémov. Ako je to možné? Ide o kompozit novej generácie. ARTEVO využíva inovatívny kompozitný materiál RAU-FIPRO X.

Naša ponuka kompozitných okien od REHAU

ARTEVO

kompozitné okná rehau arteo

NOVINAK na trhu.
Plnovystužený ok
enný profi
l
zo špičkového materiálu RAU-FIPRO X. Viac o systéme ARTEVO

GENEO

Plnovystužený okenný profil zo špičkového materiálu RAU-FIPRO X. Stavebná hĺbka 86 mm. Viac o plastových oknách Geneo 86 …

GENEO dvere

Maximálne energetické hospodárne, dizajnové, komfortné a hlavne statický stabilné dvere GENEO. Viac o dverách geneo..

GENEO HS Portál

HS Portal rehau geneo

Elegantný a bezbarieový kompozitný HS Portál REHAU GENEO. Maximálne spoľahlivosť a energiská úspornosť. Viac o systéme hs portál GENEO

Farebné prevedenia kompozitných okien REHAU

Uskutočnite s kompitnými oknámi REHAU Geneo a ARTEVO Vaše osobné dizajnové predstavy: Žiarivá biela, teplé dekory dreva so štruktúrovanými povrchmi alebo trendové farby jedného odtieňa. Vyberte si odtieň Vaších plastových okien spomedzi viac ako 220 dekorov presne tú Vašu farbu. Vzhľad si môžete vybrať samostatne pre vnútornú a vonkajšiu stranu. Napríklad zvonka antracit a zvnútra drevodekor. 

Malý prehľad farebných možnosti

Rehau farebné prevedenie okien