Menu Zavrieť

Posuvné dvere

Plastové a hliníkové posuvné systémy

Zdvižno-posuvné dvere (HS PORTÁL)

Vlajková loď medzi špeciálnymi posuvnými dverami. Maximálna hmotnosť krídla môže byť až 400 kg čo umožňuje použiť akékoľvek druhy zosilneného zasklenia (bezpečnostné zasklenie 33.1 alebo 44.1, trojsklo – 48mm). Okrem jednoduchého ovládania sa dvere vyznačujú tiež zapusteným prahom, ktorý je ideálny pre použitie medzi terasami a obytným priestorom lebo vôbec nezasahuje do priestoru. 
Vďaka zapustenému prahu je systém HS PORTÁL úplne bezbarierový. Systém HS PORTÁL je možné vyhotoviť v rôznych variantach ako napríklad jednokrídlové, dvojkrídlové, štulpové ..

Plastový HS PORTAL

Plastový HS PORTÁL REHAU GENEO
s technologiou RAU-FIPRO

Elegantný a dizanový hliníkový HS PORTÁL deceuninck decalu 163

 

Interierový HS PORTÁL

Hliníkový HS PORTAL

Hliníkový HS PORTÁL so stavebnou hĺbkou 94 mm a 117 mm určný najmä do interiéru.

Sklopno-posuvné dvere (PSK)

Sklopno posuvné dvere (PSK) v sebe spája výhodu posuvných dverí, ktoré nejako nezasahujú do obytného priestoru a majú vynikajúcu tepelnú izoláciu vďaka plastovému systému REHAU Geneo 86 a hliníkovému systému Blyweert Olympia HI 82/Triton HI 72. Prednosťou je tiež možnosť sklopnej polohy a možnosť jej uzamknutia. Systém PSK nie je úplne bezbarierový ale cenovo dostupnejším ako HS PORTAL. Sklopno posuvný systém je možné vytvoriť vo viacerých variantach otváravosti. U nás v štandarde s nútením ovládaním, ktoré zabezpečuje jednoduchú manipuláciu aj s ťažkým krídlo

Plastové sklopno posuvné dvere
s núteným ovládním kovania SIEGENIA.

Hliníkové sklopno posuvné dvere
s núteným ovládním kovania GU.