Menu Zavrieť

Rehau smart guard

Samozatvárače GEZE TS

Samozatvárač s hornou montážou pre pravé aj ľavé dvere. Nastaviteľná sila zatvárania dverí, rýchlosť zatvárania, regulovanie tlmenia otvárania, koncového dorazu a ukazovateľ sily nastavenia.
Zatvárač vhodný na ťažké protipožiarne a aj olovené alebo dymotesné dvere. Pri montáži odporúčame použiť montážnu podložku. Je vhodný pre interiérové aj exteriérové dvere, pre vstupy do úradov, škôl a rôznych inštitúcií, s vysokou frekvenciou pohybu ľudí.

Maximálna hmotnosť dverí 120 kg, maximálna šírka krídla dverí 1400 mm. Kategória veľkosti samozatvárača podľa EN 1154: 1-6.

Aretačné ramienko možňuje v prednastavenom uhle zafixovať otvorené dvere, v požadovanej polohe. Aretáciu nie je možné použiť na požiarne dvere a požiarne brány.

Varianty : fixná aretácia / vypínateľná aretácia. Fixná aretácia znamená že si napevno nastavíte aby v pozícii napr. pri 90 stupňoch ostali dvere zaaretované, zatlačením do dverí sa dvere zatvoria. V prípade vypínateľnej aretácie je možné prepnutím aretáciu aktivovať a deaktivovať podľa potreby.

Obrázok GEZE TS 4000