Menu Zavrieť

Dizajnové dverné výplne do hliníkových a plastových dverí

Dverné výplne do plastových a hliníkových dverí

Ak sa rozhodnete do Vaších komozitných dverí Rehau GENEO alebo hliníkových dverí osadiť dvernú výplň, ponúkame Vám výplne od našich dodávateľov – výrobcov v SR. Dverné výplne do či už plastových alebo hliníkových dverách sú v rôznych prevedeniach a odtieňoch RENOLIT, ktoré doladíme do našich odtieňov dverného rámu a krídla. V prípade, že budete mať záujem o inú dvernú výplň do vchodových plastových, hliníkových dverí od iného výrobcu, radi Vám ju obstaráme a tak vyrobíme vchodové dvere s dvernou výplňou podľa Vašich predstáv.

Jadro dverných výplní od GAVAPLAST

Pod pojmom jadro dvernej výplne sú myslené materiály a konštrukcie (vrstvenie a iné súčasti) nachádzajúce sa medzi interiérovou a exteriérovou povrchovou doskou dvernej výplne. Za zloženíe jadra nie je považované izolačné zasklenie (dvojsklo/trojsklo), aj keď sa samozrejme nachádza medzi povrchovými doskami.
Jadro dvernej výplne nie je priamo viditeľná časť a častokrát sa nekladie veľký dôraz na jeho výber. Pritom typ jadra zásadným spôsobom ovplyvňuje charakteristické vlastnosti nielen dvernej výplne ale aj celých dverí.

Jadro F

Narastajúce požiadavky zákazníkov na dverné výplne s lepšími termoizolačnými vlastnosťami posunuli trend výroby dverných výplní o minimálnej hrúbke 36 mm a viac. Z tohto dôvodu sme ponuku jadier dverných výplní prispôsobili pre najvhodnejšie JADRO F eliminujúce síly, ktorými výplň dokáže pôsobiť na krídlo pri namáhaní teplotnými rozdielmi. Napriek tomu, si jadro zachováva výborné tepelnoizolačné vlastnosti a zároveň zlepšuje zvukovú izoláciu. Na prvý pohľad sa zdá byť výplň s použitím takéhoto jadra „mäkká“, výplň sa dá mierne stlačiť a následne sa vráti do pôvodného stavu. To je základ, na ktorom je postavené JADRO F. Samotné jadro nie je iba o použitých materiáloch, ale veľmi dôležité je aj presné uloženie vrstiev jadra spolu s vystužovacími prvkami.

Viac o dverných jadrách..