Menu Zavrieť

Prečo kúpiť plastové alebo hliníkové okná priamo od výrobku okien?

Prečo je výhodné kúpiť okná a dvere priamo od výrobcu

Ak sa chystáte kúpiť nové hliníkové alebo plastové okná a dvere určite hľadáte vhodného a spoľahlivého dodávateľa. Dodávateľ vašich okien a dverí musí byť spoľahlivý, musí zaručiť kvalitu svojich výrobkov, následný servis, ale tiež ponúknuť okná a dvere za priaznivú cenu. Všeobecne sa odporúča kúpiť okná a dvere priamo od výrobcu, nie cez obchodníka. Dôvodov prečo je kúpa okien najvhodnejšia priamo od výrobcu okien je hneď niekoľko:

  • Zodpovednosť a dobré meno firmy. Výrobca okien a dverí koná férovo a snaží sa o maximálnu kvalitu svojich výrobkov. Dlhodobo si buduje svoje dobré meno.
  • Možnosť výroby okien a dverí presne na mieru. Ak hľadáte okná s atypickými rozmermi, alebo v rôznych prevedeniach obráťte sa na výrobcu okien a dverí. Vo svojej výrobe – dielni má prostriedky na to aby vám vyrobil okná priamo na mieru podľa vašich predstáv za najlepšiu cenu.
  • Viete, kde okná reklamovať. Výrobca je zodpovedný za kvalitu svojich výrobkov. Kúpite okná a dveré u výrobcu, viete, kde môžete vzniknuté nedostatky alebo prípadné reklamácie riešiť.
  • Výroba. Ak máte záujem môžete sa pozrieť priamo do výroby okien a dverí a vidieť výrobu okien, dverí a presklení, prípadne prediskutovať každý detail a prevedenie okien, či dverí.
  • V poslednom rade jednáte s výrobcom, čiže odborníkom, ktorý okná reálne aj vyrába a rozumie jej problematike.

Vždy chcete poznať aj pravého výrobcu okien a dverí. Na našom trhu je množstvo predajcov a obchodníkov, ktorý vám nemôžu presne zaručiť kvalitu výrobkov. Skutočnú kvalitu okien a dverí môže zaručiť len výrobca, ktorý okná reálne vyrába, a pozná skutočné výrobné technologické postupy výroby plastových a hliníkových okien, dverí a posuvných dverí.

Výrobné priestory MCplast, s.r.o.

Pozrite si našu ponuku okien priamo od výrobcu: