Menu Zavrieť

Okenné kovanie

Okenné kovanie pre plastové okná REHAU

Okenné kovanie Siegenia Titan AF

Pre vyššie pohodlie a bezpečnosť Vášho domova sú naše plastové okná vybavené najmodernejším kovaním na trhu – kovaním TITAN AF. Toto kovanie zahŕňa inovačné riešenia jednotlivých mechanizmov a použitých materiálov. Výrobcom kovanie je nemecký koncern Siegenia-Aubi. Už po prvom kontakte s kovaním cítite, že sa stretávate s moderným a elegantným výrobkom.

Inovačný systém kovania presvedčí množstvom nových technológií v oblasti funkčnosti, bezpečnosti a komfortu
Kovanie Titan AF-X je nerezové kovanie, takže má všetky výhody tohto kvalitného kovu – štýlový moderný vzhľad a mimoriadne dlhú životnosť. Oproti iným kovaniam je odolné proti korózii aj vtedy keď je povrch kovania poškodený.

Manipulačná poistka

Siegenia manipulačná poistka

Poistka chybného ovládania raz a navždy zabráni nesprávnej manipulácii pri ovládaní okenných krídel bez ohľadu na ich veľkosť alebo tvar.

Rohovník s valčekom

Siegenia valček

Zdvíhač krídla zaručuje ľahké zatváranie ťažkých krídel, i po rokoch používania sa o to postará valček v rohovníku krídla s nábehom s bezpečnostným protikusom v ráme. 

Horný pant

Siegenia horný pant

Pánty TITAN AF upútajú svojím dizajnom, vysokou bezp. a mnohými výhodami ako napr. ochrana proti vyrazeniu a čap nie je možné pri sklopnej polohe vytiahnuť.

Hríbikový IS čap

Siegenia nastaviteľný čap

Malý detail, veľký účinok. Čap zaručuje vždy optimálne nastavený systému rám – krídlo, nastavenie prítlaku a optimálne fungovanie počas celej jeho životnosti.

Nožnice

Siegenia horná nožnica

Je jedno, či okno alebo balkónové dvere: nožnice nového kovania TITAN AF zabezpečujú jednoduchšie a komfortnejšie zatváranie a sklápanie ťažkých krídel.

Spodný pant

Siegenia spodný pant

Spodný pánt TITAN AF sa vyznačuje vysokou odolnoťou voči poškodeniu a vysokou bezpečnosťou u ťažkých krídlel do hmotnosti až 300 kilogramov.

Štulpová prevodovka

Siegenia štulpová prevodovka

Štulpová prevodovka v kovaní TITAN AF stanovuje nové štandarty v oblasti použivania jednoduchej ovládateľnosti a  vo vysokej odolnosti voči vlámaniu.

Krytky kovania

Siegenia povrch pantov

Povrchová úprava Titan Silber ponúka vysokú odolnosť voči všeobecným vplyvom životného prostredia ako je dážď, vietor, prach a vzdušná vlhkosť

Okenné kovanie pre hliníkové okná

V sortimente našej ponuky nájdete niekoľko renomovaných dodávateľov, s ktorými spolupracujeme a odoberáme od nich skryté alebo neskryté hlinikárske kovanie na AL drážke pre hliníkové okná. Okenné a dverné pánty, kľučky je možné striekať do všetkých odtieňov RAL:
  • G-U: posuvné (PSK, HS PORTAL), dverné a okenné kovanie (skryté aj neskryté)
  • Stac: okenné kovanie v odtieni okien
  • Sobinco: okenné kovanie (skryté aj neskryté)
  • Wala: dverné kovanie, madlá, pánty, kľučky v odtieni okien a dverí