Menu Zavrieť

Kompozitné plastové okná najvyššej kvality REHAU – GENEO 86

Kompozitné okná Rehau GENEO 86

Kompozitné okná GENEO ako Hightech profilový systém je premyslený do posledného detailu. Vyše 50 rokov vývoja, výskumu a skúsenosti vo výrobe okenných profilov (plastových okien) a viacej ako 20 rokov skúsenosti vo výrobe spojovacích vlákien, je vložených do systému REHAU GENEO RAU-FIPRO X.

Rehau Geneo RAU-FIPRO technológia

Patentované profilové jadro z vláknového kompozitného materiálu RAU-FIPRO X dodáva GENEO plastovým oknám maximálnu stabilitu. Až pri 90% takto zabudovaných okien nie je potrebné použiť oceľovú výstuž, čím nevznikajú tepelné mosty a zachovávajú sa tepelnoizolačné vlastnosti okna.

Stredové tesnenie

Rehau geneo 86 stredové tesnenie

Pomocou troch tesnení sa zabezpečujú najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti. Vysokoodolné materiály garantujú dlhú životnosť. Nový tesniaci koncept prispieva ku rovnomernému rozloženiu prirazového tlaku. Sila potrebná na otvorenie a zatvorenie plastového okna GENEO sa týmto silno zredukovala.

IVS technológia

Rehau geneo 86 IVS technológia

Plastové okná Rehau Geneo IVS technológia: Integrovaný výsťužovací systém. Patentovaný IVS sa vyznačuje integrovanými vodiacimi kanálikmi pre skrutky a dodatočnými priečnymi vystuženiami.
Týmto zložením profilu (rámu aj krídla) sa dasahuje enormá stabilita GENEO profilov.

HDF povrch, dizajn

Rehau geneo 86 HDF povrch

HDF povrch dodáva profilu plastovým oknám GENEO brilantný lesk a hladkosť, čo zaručuje veľmi ľahkú údržbu a odolnosť voči vplyvom počasia. Konštrukcia profilu Geneo prispieva ku elegantnému a štíhlemu náhľadu (115 mm).
Tým pádom môžme s profilom Geneo bezproblémovo realizovať aj prízemné okná. 

Podrobné informácie plastových okien GENEO:

  • Plnovystužený okenný profil zo špičkového materiálu RAU-FIPRO X (druhej generácie).
  • Tepelná izolácia: Uf až 0,86 W/m²K.
  • Konštrukčná hĺbka: 86 mm
  • Stredové tesnenie.
  • Počet komôr: 6.
  • Ideálny pre nízkoenergetické a pasívne domy
  • Zvuková izolácia: bez oceľovej výstuže do Rw,P = 47 dB (so zasklením Rw = 50 dB)