Menu Zavrieť

Technológie plastových dverí GENEO

GENEO vytvára úplne nové štandardy pri plastových dverách:

  • Komplexná výstuž – Pri použití tradičných plastových profilov musí byť rám väčšinou vystužený oceľou, aby uniesol hmotnosť výplne, resp. sklených tabúľ. Plastové dvere Rehau GENEO to nepotrebuje. Vďaka vláknovej výstuži v profile sa pri mnohých aplikáciách úplne môže upustiť od použitia ocele. Je to výhoda, ktorá sa prejaví na energetickej hospodárnosti, lebo oceľ je extrémne dobrý tepelný vodič a funguje ako tepelný most. S plastovými dverami GENEO teplo zostane tam kam patrí a to v budove.
  • Konštrukčná hĺbka – Konštrukčná hĺbka profilu GENEO je 86 mm a umožňuje použiť do vchodových dverí výplne a zasklenia do hrúbky 53 mm. Okrem toho tvorí vnútro profilu šesť funkčných komôr. Tieto komory sa dajú využiť napríklad na zlepšenie tepelnoizolačných vlastností pomocou termomodulov.
  • Stredové tesnenie – Optimálnu tesnosť plastových dverí GENEO zabezpečujú tri tesniace roviny prebiehajúce po celom obvode.
  • Stabilita – Za svoju enormnú stabilitu vďačia plastové dvere GENEO vláknovému kompozitnému materiálu RAU-FIPRO X a patentovanému IVS (integrovanému výstužnému systému).

To najlepšie pre Váš dom: Maximálna stabilita bez tepelných mostov
s vláknovým kompozitným materiálom RAU-FIPRO X

Technológia REHAU RAUFIPRO